Giriş Yap


Henuz bir hesabiniz yok mu? Kayıt Ol

El Kurutma Makineleri

Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi

Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi

Lütfen Teklif İsteyin (oktaykaya@hijyenmarket.com.tr)

-Dünyanın en küçük 1600 W motorlarından biri, Dyson mühendislerinin duvardan sadece 10 cm çıkıntı yapan bir el kurutma makinesi tasarlamasına olanak sağlamıştır.

-Dyson Dijital Motor: Son teknoloji Dyson dijital motor dakikada 88.000 kez dönerek saniyede 30 litrelik hava dönüşümü sağlayacak miktarda güç üretir.

Son teknoloji Dyson Dijital motor 7 senelik bir çalışmanın sonucudur.

Dünyanın en küçük tam entegre 1600W motorlarından biridir.

Bir HEPA filtre aracılığıyla saniyede 30 litreye kadar hava emip ellerinizi 10 saniye içerisinde kurutacak kadar güçlü tek el kurutma makinesi motorudur.

Enerji tasarrufu sağlayan bu uzun ömürlü motor, saniyede 6,000 kez dijital olarak açılır ve yüksek basınçlı fanı dakikada 90,000 kez döndürür.

Hareket eden yalnızca üç parça bulunduğundan aşınacak kontak halkası veya karbon fırçası yoktur.

-İnce Profil: Diğer el kurutma makineleri, hacimli motorları nedeniyle duvardan çok fazla çıkıntı yapar. Dolayısıyla duvara gömülmeleri gerekebilir. Bu da masraflı olabilir. Dyson Airblade V el kurutma makinesi son teknoloji Dyson dijital motoru kullandığından, sadece 10 cm derinliğindedir. Bu, duvara gömülmesine ve buna bağlı masraflara gerek olmadan takılabileceği anlamına gelir.

-10 Saniye Kurutma Süresi: National Sanitation Foundation Protokol P335e (NSF P335) dayanan test, diğer birçok el kurutma makinesinin üreticilerinin iddia ettiğinden çok daha yavaş olduğunu göstermektedir.

Çoğu insan yavaş bir el kurutma makinesine sabredemez ve bırakıp gider. Ancak, bakteriler nemli ellerde kuru ellere göre 1000 kat daha hızlı yayılabilir.

NSF P335e dayanan test, Dyson Airblade™ el kurutma makinelerinin en hızlı olduğunu kanıtlar.

Dyson Airblade V el kurutma makinesi ellerinizi 10 saniye içerisinde hijyenik olarak kurutur.

-En Hijyenik El Kurutucu: Diğer el kurutma makineleri hijyenik değildir. Kirli havayı filtrelemezler. Aldıkları kirli havayı doğrudan ellerinize üflerler.

Dyson Airblade V el kurutma makinesi iki adet HEPA filtresi kullanır.

Hepa filtre hijyeniktir. Hepa filtre ortamdaki partikülleri hapseder. Dolayısıyla, elleriniz kirli havayla değil temiz havayla kurutulur.

NSF Internationalın bağımsız genel sağlık uzmanları tarafından hijyenikliği onaylanan tek el kurutma makinesi Dyson Airblade™ el kurutma makineleridir.

Diğer el kurutma makinelerinin hiçbiri NSF Protokol P335in tüm şartlarını karşılamaz.

Hızlı kurutma süresinin yanı sıra HEPA filtrelerine sahip olan Dyson Airblade V el kurutma makinesi temassız çalışır ve antimikrobiyal kaplamaya sahiptir.

-Düşük Çalıştırma Maliyeti: Diğer el kurutma yöntemleri masraflıdır. Kağıt havluların sürekli olarak yeniden stoklanması ve atılması gerekir. Diğer birçok el kurutma makinesi yavaş olduğundan ve birçoğu ısıtıcı parça kullandığından çok enerji tüketirler.

-Çevreye Etkisi Düşüktür: Dyson Airblade™ el kurutma makineleri, diğer el kurutma makinelerinin bazılarından %67, kağıt havlulardan ise %62 daha az CO2 üretirler.Dyson Airblade V el kurutma makinesi diğer el kurutma makinelerine göre yıllık %69  daha düşük masraflıdır ve kağıt havlulardan %97 daha tasarrufludur.

-Elleri Ayrı Ayrı Kurutur: Birçok ek kurutma makinesinin, suyu ellerin etrafında dolandırarak bazı kısımları atlayan ve ıslak yerler bırakan dar bir hava sütunu bulunur. Dyson Airblade V el kurutma makinesi, bir cam sileceği gibi suyu kazıyarak çıkarmak için her iki elin genişliğini kapsayan iki adet hava tabakası kullanır.

-Temassız Kullanım: Hava kapasitif sensörler aracılığıyla uygulanır.

-Güvenli Dokunma: Yüzeydeki bakterileri %99,9 oranında ortadan kaldırır.

-Hızlı Temizlik: Küçük yüzey alanı-CNC ile işlenmiş hava yuvalarına sahip tek parça bant.

-Tüm Dyson Airblade™ El Kurutma Makineleri 5 Yıl Garantilidir.