Giriş Yap


Henuz bir hesabiniz yok mu? Kayıt Ol

El Kurutma Makineleri

Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi

Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi

Lütfen Teklif İsteyin (oktaykaya@hijyenmarket.com.tr)

-Dünyanın en küçük 1600 W motorlarından biri, Dyson mühendislerinin duvardan sadece 10 cm çıkıntı yapan bir el kurutma makinesi tasarlamasına olanak sağlamıştır.

-Dyson Dijital Motor: Son teknoloji Dyson dijital motor dakikada 88.000 kez dönerek saniyede 30 litrelik hava dönüşümü sağlayacak miktarda güç üretir.

-Son teknoloji Dyson Dijital motor 7 senelik bir çalışmanın sonucudur.

-Dünyanın en küçük tam entegre 1600W motorlarından biridir.

-Bir HEPA filtre aracılığıyla saniyede 30 litreye kadar hava emip ellerinizi 10 saniye içerisinde kurutacak kadar güçlü tek el kurutma makinesi motorudur.

-Enerji tasarrufu sağlayan bu uzun ömürlü motor, saniyede 6,000 kez dijital olarak açılır ve yüksek basınçlı fanı dakikada 90,000 kez döndürür.

-Hareket eden yalnızca üç parça bulunduğundan aşınacak kontak halkası veya karbon fırçası yoktur.

-İnce Profil: Diğer el kurutma makineleri, hacimli motorları nedeniyle duvardan çok fazla çıkıntı yapar. Dolayısıyla duvara gömülmeleri gerekebilir. Bu da masraflı olabilir. Dyson Airblade V el kurutma makinesi son teknoloji Dyson dijital motoru kullandığından, sadece 10 cm derinliğindedir. Bu, duvara gömülmesine ve buna bağlı masraflara gerek olmadan takılabileceği anlamına gelir.

-10 Saniye Kurutma Süresi: National Sanitation Foundation Protokol P335e (NSF P335) dayanan test, diğer birçok el kurutma makinesinin üreticilerinin iddia ettiğinden çok daha yavaş olduğunu göstermektedir.

-Çoğu insan yavaş bir el kurutma makinesine sabredemez ve bırakıp gider. Ancak, bakteriler nemli ellerde kuru ellere göre 1000 kat daha hızlı yayılabilir.

-NSF P335e dayanan test, Dyson Airblade™ el kurutma makinelerinin en hızlı olduğunu kanıtlar.

-Dyson Airblade V el kurutma makinesi ellerinizi 10 saniye içerisinde hijyenik olarak kurutur.

-En Hijyenik El Kurutucu: Diğer el kurutma makineleri hijyenik değildir. Kirli havayı filtrelemezler. Aldıkları kirli havayı doğrudan ellerinize üflerler.

-Dyson Airblade V el kurutma makinesi iki adet HEPA filtresi kullanır.

-Hepa filtre hijyeniktir. Hepa filtre ortamdaki partikülleri hapseder. Dolayısıyla, elleriniz kirli havayla değil temiz havayla kurutulur.

-NSF Internationalın bağımsız genel sağlık uzmanları tarafından hijyenikliği onaylanan tek el kurutma makinesi Dyson Airblade™ el kurutma makineleridir.

-Diğer el kurutma makinelerinin hiçbiri NSF Protokol P335in tüm şartlarını karşılamaz.

-Hızlı kurutma süresinin yanı sıra HEPA filtrelerine sahip olan Dyson Airblade V el kurutma makinesi temassız çalışır ve antimikrobiyal kaplamaya sahiptir.

-Düşük Çalıştırma Maliyeti: Diğer el kurutma yöntemleri masraflıdır. Kağıt havluların sürekli olarak yeniden stoklanması ve atılması gerekir. Diğer birçok el kurutma makinesi yavaş olduğundan ve birçoğu ısıtıcı parça kullandığından çok enerji tüketirler.

-Çevreye Etkisi Düşüktür: Dyson Airblade™ el kurutma makineleri, diğer el kurutma makinelerinin bazılarından %67, kağıt havlulardan ise %62 daha az CO2 üretirler.Dyson Airblade V el kurutma makinesi diğer el kurutma makinelerine göre yıllık %69  daha düşük masraflıdır ve kağıt havlulardan %97 daha tasarrufludur.

-Elleri Ayrı Ayrı Kurutur: Birçok ek kurutma makinesinin, suyu ellerin etrafında dolandırarak bazı kısımları atlayan ve ıslak yerler bırakan dar bir hava sütunu bulunur. Dyson Airblade V el kurutma makinesi, bir cam sileceği gibi suyu kazıyarak çıkarmak için her iki elin genişliğini kapsayan iki adet hava tabakası kullanır.

-Temassız Kullanım: Hava kapasitif sensörler aracılığıyla uygulanır.

-Güvenli Dokunma: Yüzeydeki bakterileri %99,9 oranında ortadan kaldırır.

-Hızlı Temizlik: Küçük yüzey alanı-CNC ile işlenmiş hava yuvalarına sahip tek parça bant.

-Tüm Dyson Airblade™ El Kurutma Makineleri 5 Yıl Garantilidir.